Книги Джеймса Габбарда

Біографія Джеймса Габбарда

Джеймс Габбард, доктор медичних наук, магістр охорони здоров’я, він же «Лікар з питань виживання», є одним із провідних національних експертів із медицини виживання. Цей автор, доповідач і популярний блогер у своєму характерному невимушеному стилі ділиться інформацією про вирішення медичних проблем під час стихійного лиха, коли ви опинились у пустелі або якщо неможливо потрапити до лікаря. Його науково обґрунтовані поради поєднують сучасну медицину, імпровізовані методи лікування та бабусині домашні засоби.

Доктор Хаббард працює сімейним лікарем понад 30 років. Він викладає по всьому світу за допомогою книг-бестселерів, відео, семінарів і свого блогу. Значна частина інформації, якою він ділиться, зазвичай призначена для постачальників медичних послуг. Він вважає, що «кожна людина заслуговує на шанс вижити».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джеймса Габбарда, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джеймса Габбарда допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джеймса Габбарда розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джеймса Габбарда українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джеймса Габбарда в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джеймс Габбард»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *