Джеймі Голмз

Джеймі Голмз

  • Дата народження: 08.04.1980
  • Жанри: Загальна психологія, Соціальна психологія, 💫 Психологія
  • Країна: США
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джеймі Голмза

Біографія Джеймі Голмза

Джеймі Холмс — американський письменник. Його статті публікувалися в The New York Times, The New Yorker, The Atlantic, The New Republic і Slate, серед багатьох інших видань. Холмс написав дві книги. Перша, «Нонсенс: осягнути і перемогти», була опублікована Penguin Random House (Crown) у 2015 році та досліджує психологію невизначеності. Він також є автором книги «12 секунд тиші: як команда винахідників, майстрів і шпигунів знищила нацистську суперзброю» про створення безконтактного запалу, яку опублікував Хоутон Міфлін Гаркорт 4 серпня 2020 року.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джеймі Голмза, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джеймі Голмза допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джеймі Голмза розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джеймі Голмза українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джеймі Голмза в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джеймі Голмз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *