Жан-Франсуа Марміон

Жан-Франсуа Марміон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Жан-Франсуа Марміона

Біографія Жан-Франсуа Марміона

Жан-Франсуа Марміон — психолог, помічник редактора французького журналу Sciences Humaines [Соціальні науки] та колишній головний редактор французького журналу Le Cercle Psy [Психологічний гурток]. Він живе у Франції, де книга «Чому люди тупі? Психологія дурості» стала бестселером №1.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Жан-Франсуа Марміона, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Жан-Франсуа Марміона допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Жан-Франсуа Марміона розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Жан-Франсуа Марміона українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Жан-Франсуа Марміона в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Жан-Франсуа Марміон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *