Книги Дженні Тінхвей Джан

Біографія Дженні Тінхвей Джан

Дженні Тінхвей Чжан — китайсько-американська письменниця з Техасу, авторка роману «Чотири скарби неба», яка здобула ступінь магістра наукової літератури в Університеті Вайомінга. Джан — редакторка прози в журналі Adroit Journal і писала документальні тексти для видань The Cut, Bustle, Huffington Post і HelloGiggles; її фантастика з’явилася в Ninth Letter, Passages North, CALYX, The Rumpus тощо[


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Дженні Тінхвей Джан, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Дженні Тінхвей Джан допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Дженні Тінхвей Джан розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Дженні Тінхвей Джан українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Дженні Тінхвей Джан в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Дженні Тінхвей Джан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *