Джон Елдредж

Джон Елдредж

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джона Елдреджа

Біографія Джона Елдреджа

Джон Е́лдредж — американський християнський письменник.

Під час перебування в Лос-Анжелесі Елдредж шукав власний «світогляд». Спочатку він вивчав різні релігії, східний містицизм, філософію Лао-Дзи і рух Нью-ейдж, аж поки не відкрив для себе твори Френсіса Шефера, якого називає одним з найкращих філософів XX століття. Завдяки Шеферу Елдредж прийшов до Христа, а згодом приєднався до Церкви.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джона Елдреджа, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джона Елдреджа допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джона Елдреджа розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джона Елдреджа українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джона Елдреджа в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джон Елдредж»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *