Книги Джона Генка

Біографія Джона Генка

Джон Генк — давній автор Newsday, The New York Times і Smithsonian. Він також є редактором журналу Runner’s World, автором/співавтором 14 книг, у тому числі відзначених нагородами мемуарів про марафон в Антарктиді 2005 року, «Найкрутіших перегонів на Землі». Партнер консалтингової фірми BrandMDs для лікарів і медичних працівників, яка надає письменницький та комунікаційний зв’язок.

Хенк є консультантом викладачів одного зі студентських видань New York Tech, The Campus Slate, і Carleton Group, рекламного та PR-агентства New York Tech. Він також є членом Асоціації освіти в галузі журналістики та масової комунікації та Американського товариства журналістів і авторів.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джона Генка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джона Генка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джона Генка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джона Генка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джона Генка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джон Генк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *