Джун Коен

Джун Коен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Джун Коен

Біографія Джун Коен

Джун Коен – американська продюсерка та підприємиця. Генеральний директор WaitWhat — медіакомпанії, яку вона заснувала разом із Дероном Тріффом. WaitWhat створює подкасти Masters of Scale з Рідом Гоффманом, Should This Exist, Meditative Story та Spark & Fire.

Коен також була ведучою подкасту Sincerely X у першому сезоні. До грудня 2015 року вона була виконавчим продюсером TED Media для TED. Вона очолила переведення конференції в онлайн, запустивши серію подкастів TEDTalks у 2006 році, оновлений сайт TED.com у 2007 році, проєкт TED Open Translation у 2009 році, проєкт TED Open TV у 2010 році та TED Conversations у 2011 році.

У 2017 році Коен заснувала медіакомпанію WaitWhat разом із Дероном Тріффом, колишнім керівником відділу медіапартнерства та дистрибуції TED.

WaitWhat публічно взяла на себе зобов’язання дотримуватися гендерного балансу 50/50 як у подкасті Masters of Scale, так і серед своїх інвесторів. Компанія залучила 1,1 млн доларів від гендерно збалансованих групи, спочатку залучивши гроші від жінок-інвесторів.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джун Коен, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джун Коен допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джун Коен розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джун Коен українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джун Коен в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джун Коен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *