Книги Джуно Довсон

Біографія Джуно Довсон

Джуно Довсон — трансгендерна письменниця бестселерів, сценаристка, журналістка і колумністка журналу Attitude. Книги Джуно включають світові бестселери, такі як «Ця книга гей та чиста». Вона виграла книжкову премію YA 2020 за книгу «Ринок м’яса». Її перша фентезі-трилогія для дорослих — «Еоролевський ковен Їі Величності» вийшла у 2022 році.

Джуно Довсон також пише для телебачення та декількох шоу, які розробляються як у Великобританії, так і в США. Її дебютним короткометражним фільмом став «Народження Венери» (BBC 2020), і вона створила перший офіційний подкаст «Доктор Хто» за сценарієм «Дохтор Хто: видалено» (BBC Sounds 2022). Час від часу вона була актрисою та моделлю, мала епізодичну роль у серіалі BBC «Я повинен тебе знищити» (2020) і була обличчям кампанії Jecca Cosmetics Play Pots.

Джуно Довсон є учасницею квір-кабаре, відомого як CLUB SILENCIO.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Джуно Довсон, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Джуно Довсон допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Джуно Довсон розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Джуно Довсон українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Джуно Довсон в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Джуно Довсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *