Кассандра Клер

Кассандра Клер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кассандри Клер

Біографія Кассандри Клер

Кассандра Клер – сучасна американська письменниця іранського походження. Її найвідомішою та кращою працею стала книжкова серія «Знаряддя смерті», яка завоювала для своєї авторки всесвітню відомість та популярність. За своє життя авторка відвідала чимало країн, зокрема Францію, Німеччину, Англію та Швейцарію. Варто зауважити, що Касандра Клер – це псевдонім, який вона вигадала, коли навчалась в школі. Справжнє ім’я авторки – Джудіт Рамельт. Головним напрямом для Клер в творчості стало фентезі, яке поділяється на сучасне та міське.

Кассандра Клер - біографія та фото письменниці

Біографія

Як вже було вище згадано, Кассандра Клер має іранське походження. Це пов’язано з тим, що вона народилась в Тегерані, столиці Ірану. Батьками стали подружжя Елізабет і Річард Рамельт. До речі, батько письменниці був відомим вченим та фахівцем в роботі з коаліційною стратегією. Дитинство майбутньої письменниці не проходило на одному місці, тому що її батьки постійно подорожували. Під час цих подорожей вона постійно носила з собою книжки та читала.

Навчання почала отримувати вже у Лос-Анджелесі, куди остаточно переїхали батьки. Відвідуючи місцеву школу, вона починає писати різні короткі історії, щоб розвеселити своїх однолітків. Саме під час написання цих історій вона і вигадала свій псевдонім. Після школи Кассандра починає навчатися в коледжі Кессі. Після того, як вона повністю закінчила освіту, їде до Нью-Йорку. Там вона починає хронологію своєї професійної творчої діяльності.   Кассандра Клер - фото автора

Літературна діяльність

Працюючи в Нью-Йорку письменницею в різних журналах, вона описувала подорожі знаменитостей та їхню манеру одягу. Під час цієї роботи вона паралельно починає писати власний роман, який згодом був опублікований в інтернеті під назвою «Місто Кісток», а потім був виданий в 2004 році. Після цього вона два роки не займалась літературою, повернувшись до неї лише в 2006 році. Окрім серії романі, про яку далі, авторка займалась написанням фанфіків по книжкам «Гаррі Поттер» та «Володар перснів». Вони принесли їй першу популярність та аудиторію читачів.   Кассандра Клер - книги письменниці

Головною роботою в творчій кар’єрі письменниці донині залишається серія романів «Знаряддя смерті». Робота над нею розпочалася з вищезгаданого роману «Місто кісток» в 2004 році, який в 2007 видавництво Simon & Schuster випустило в світ. Після публікації цей твір майже одразу стає бестселером за версією журналу Нью-Йорк Таймс. Пізніше, виходять ще дві книги – «Місто Попелу» і «Місто Скла», які разом з першою склали першу трилогію авторки. Поповнюючи власний список бібліографії, Кассандра випускає ще дві трилогії, які розширюють та доповнюють оригінальну.

Екранізації

Головна робота авторки була екранізована в однойменному фільмі – «Знаряддя смерті: Місто кісток». Компаніями, що займались екранізацією, стали «Unique Features» та «Constantin Film». Сценаристом була дебютантка – Джессіка Постіго. Фільм побачив світ в 2014 році, проте не отримав приголомшливого успіху, обійшовшись скромними касовими зборами. Окрім фільму, за мотивами творчості Кассандри було знято серіал, що складався з трьох сезонів.

Кассандра Клер – цікава особистість, що змогла своїм талантом привернути увагу до себе та своїх романів великої кількості читачів по всьому світу. Скачати всі книги безкоштовно та без реєстрації Касандри Клер можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Касандри Клер українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кассандри Клер, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кассандри Клер допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кассандри Клер розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кассандри Клер українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кассандри Клер в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кассандра Клер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *