Кейт Мілфорд

Кейт Мілфорд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кейт Мілфорд

Біографія Кейт Мілфорд

Кейт Мілфорд є автором бестселера «Дім із зеленого скла» за версією New York Times (лауреатка премії Едгара за юнацьку літературу, номінантка на премію Андре Нортона та премію Агати за дитячу літературу, номінантка на премію Національної книжкової премії для молодіжної літератури), а також продовження, «Привиди дому із зеленого скла», і п’яти інших книг, дія в яких відбувається в тому самому світі.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кейт Мілфорд, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кейт Мілфорд допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кейт Мілфорд розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кейт Мілфорд українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кейт Мілфорд в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кейт Мілфорд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *