Книги Кендри Адачі

Біографія Кендри Адачі

Кендра Адачі – американська авторка, блогерка, ведуча подкасту «Лінивий Геній». Народилася в Північній Кароліні, навчалася у коледжі, аби стати вчителькою англійської мови, але натомість стала «Лінивим Генієм». Вона пристрасно та відверто розповідає про те, як навчитися виділяти найголовніше в житті та відкинути все другорядне. Кендра не лише веде подкаст, але й викладає в інстаґрам свої кулінарні досягнення. Разом зі своєю сім’єю, чоловіком та трьома дітьми, проживає у Північній Кароліні.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кендри Адачі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кендри Адачі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кендри Адачі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кендри Адачі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кендри Адачі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кендра Адачі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *