Кіан Ґохар

Кіан Ґохар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Кіана Ґохара

Біографія Кіана Ґохара

Кіан Ґохар — коуч, футуролог, популярний спікер, ведучий і фасилітатор масштабних подій, зокрема Всесвітнього економічного форуму. Засновник компанії Geolab, яка займається дослідженням інновацій та розвитку лідерства, а також надає послуги коучингу, стратегування і дизайну. Як тренер, навчав проривних інновацій, експоненціальних технологій, лідерства та майбутнього праці різні компанії — від великих зі списку Fortune 500 до стартапів і єдинорогів.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кіана Ґохара, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кіана Ґохара допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кіана Ґохара розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кіана Ґохара українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кіана Ґохара в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кіан Ґохар»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *