Крістіна Бейкер Клайн

Крістіна Бейкер Клайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Крістіни Бейкер Клайн

Біографія Крістіни Бейкер Клайн

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Крістіни Бейкер Клайн, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Крістіни Бейкер Клайн допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Крістіни Бейкер Клайн розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Крістіни Бейкер Клайн українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Крістіни Бейкер Клайн в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Крістіни Бейкер Клайн

Тепер я думаю, що це і є рай – місце в спогадах інших, де ми й далі живемо в найкращих своїх образах.

Й отак формується твоя особистість. Ти знаєш забагато, і це знання робить тебе недовірливим. Стаєш боязким і настороженим. Вираження емоцій втрачає свою природність, і доводиться їх вдавати. Прикидатися. Виказувати співчуття, коли не відчуваєш його. Й отак учишся губитися в натовпі, мати такий самий вигляд, як усі, хоча всередині почуваєшся зламаним.

Маєш навчитися брати те, чим люди хочуть поділитися

– Я можу відпустити минуле, без проблем. – Він піднімає вовняну ковдру, що впала на підлогу, й укриває Карміна. – Але я не хочу забувати все.

Відгуки на письменника «Крістіна Бейкер Клайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *