Книги Кшисі Федорович

Біографія Кшисі Федорович

Народилась і відтоді спокою більше не мала. Перша любов — лісовий кіт, друга — кам’яний трицератопс. Профіль пташиний. Виховує гранатові дерева та мріє про величезний сад. Віднедавна, і схоже, вимушено довічно, котоволодарка.
У вільний час мріє полежати, але часу нема.
Не любить біографії, бо вони погано закінчуються.

Речниця Апокаліпсису (читай прес-служба), міністерка зміни стану здоров’я (силова структура в кількості однієї особи), SEO/SMM та видавничий кіт у видавництві Дім Химер.

Голос за лаштунками у видавництві Білка.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Кшисі Федорович, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Кшисі Федорович допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Кшисі Федорович розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Кшисі Федорович українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Кшисі Федорович в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Кшися Федорович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *