Лао-цзи

Лао-цзи

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Лао-цзи

Біографія Лао-цзи

Ла́о-цзи (з кит. Старе Немовля, Мудрий Старець) — китайський філософ, що вважається засновником даосизму, автор трактату «Дао де цзін» (Канон Шляху і благодаті, інша назва «Три вози» — написаний на бамбуку, що займав три вози). Відомий також як Лі Ер.

Приписане йому вчення «Дао Де Цзін» походить із 3 століття до н. е.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Лао-цзи, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Лао-цзи допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Лао-цзи розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Лао-цзи українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Лао-цзи в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Лао-цзи»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *