Леонід Хмілевський

Леонід Хмілевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Леоніда Хмілевського

Біографія Леоніда Хмілевського

Якось, у далекому 1980-му році молодий бессарабський рибалка за ім’ям Леонід, заколисуючи свого сина, вигадав Казку. Фантастичну історію, яка не повинна була з’явитись в радянському союзі в голові зрусифікованого студента сільськогосподарського інституту. Йому вдалося створити повість про велич вільного духу мовою 2-річної дитини. Повість одночасно і про далекі обрії, і про своє, рідне.

Леонід прожив буремне життя, сповнене подій, втрат та перемог. Його можна було б назвати рибоводом, бізнесменом або громадським діячем. Але він тихо пішов з цього світу Казкарем.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Леоніда Хмілевського, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Леоніда Хмілевського допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Леоніда Хмілевського розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Леоніда Хмілевського українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Леоніда Хмілевського в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Леонід Хмілевський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *