Лесь Подерв’янський

Лесь Подерв’янський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Леся Подерв’янського

Біографія Леся Подерв’янського

Ле́сь Подерв’я́нський (повне ім’я Олекса́ндр Сергі́йович Подерв’я́нський) — український художник, представник Нової хвилі, автор сатиричних п’єс. Член Спілки художників України з 1980 року.

Почав писати перші п’єси наприкінці 1970-х рр., має їх понад 50. Участь у виставках бере з 1976. Картини зберігаються в Національному художньому музеї та багатьох приватних колекціях України, Росії, Німеччини, США, Швеції.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Леся Подерв’янського, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Леся Подерв’янського допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Леся Подерв’янського розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Леся Подерв’янського українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Леся Подерв’янського в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Лесь Подерв’янський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *