Леся Любомирівна Кравецька

Леся Любомирівна Кравецька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Лесі Кравецької

Біографія Лесі Кравецької

Леся Кравецька — авторка популярних кулінарних книг, відома блогерка та фудфотограф. Посідає перше місце в рейтингу користувачів сайту рецептів Cookorama, кулінарний експерт порталу Na Proby.

Фах біолога здобула у Львівському університеті імені Франка (1993). З тридцяти років кулінарного досвіду близько десятиліття ділиться своїми секретами приготування їжі з читачами популярних видань та інтернет-сторінок.

Своїм куховарським дебютом авторка називає власноручну випічку, яку приготувала ще в третьому класі.

Здобула популярність завдяки відкриттю старовинних рецептів української, зокрема галицької кухні, а також цікавим експериментам та авторським рецептам, доповненими власними фото. Її книги розраховані на широку аудиторію: від початківців до вправних господинь.

Творчий доробок складають: Сучасна українська кухня з Лесею Кравецькою, Львівські пляцки і торти, Цікаві заготовки на весь рік, а також книги щоденних та святкових страв, звичаїв харчування різних регіонів України та інші.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Лесі Кравецької, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Лесі Кравецької допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Лесі Кравецької розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Лесі Кравецької українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Лесі Кравецької в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Леся Любомирівна Кравецька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *