Ліман Френк Баум

Ліман Френк Баум

  • Дата народження: 15.05.1856
  • Жанр: Казки
  • Країна: США
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Лімана Френка Баума

Серії книг Лімана Френка Баума

Країна Оз Ліман Френк Баум
5 книг Перейти
385
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

Біографія Лімана Френка Баума

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Лімана Френка Баума, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Лімана Френка Баума допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Лімана Френка Баума розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Лімана Френка Баума українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Лімана Френка Баума в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ліман Френк Баум»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *