Книги Лії Арден

Біографія Лії Арден

Лія Арден (справжнє ім’я – Влада) народилася 15 грудня у місті Санкт-Петербург. Закінчила Санкт-Петербурзький державний університет культури та мистецтв (нині СПбДІК) за спеціальністю Культуролог (Арт-менеджер). На даний момент живе та працює у Кореї.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Лії Арден, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Лії Арден допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Лії Арден розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Лії Арден українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Лії Арден в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Лія Арден»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *