Любко Дереш

Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Любомира Дереша

Біографія Любомира Дереша

Любко Дереш – представник нової хвилі літераторів в українській літературі. Його можна назвати одним з провідних постмодерних україномовних письменників. Основна аудиторія, на яку орієнтується письменник – підлітки, тому що вони саме є частиною «молодої хвилі» в новій літературній школі. Головна відмінність Дереша від інших – неординарність та нетиповість його книг в порівнянні з колегами. Це приправлене особливою манерою викладу, що робить його твори унікальними.  Любко Дереш - біографія автора

Біографія

Життєвий шлях Любомира Мирославовича Дереша розпочався 10 серпня 1984 року. Рідним містом для майбутнього письменника стало Пустомити, яке знаходиться в Львівській області. Першу освіту молодий Любомир почав здобувати в місцевій школі, якщо точніше – Пустомитській середній школі №2. Вже після того, як він її закінчив, вступає до Фізико-математичного ліцею в Львові. Приблизно в цей час він почав робити перші спроби пера. Повністю закінчив освіту, коли отримав спеціальність економіста у Львівському національному університеті імені Івана Франка.   Любко Дереш - біографія і фото

Літературна кар’єра

Особливість хронології літературної кар’єри Любка Дереша полягає в тому, що він почав писати дуже рано, як для професійного письменника – в віці 15 років. Першим великим твором за його авторства стає роман «Культ». Проте публікації він удостоївся лише коли автору виповнилось 18 років. Публікувався твір в часописі «Четвер» у 2002 році. Одразу після публікації автор зміг привернути до себе увагу читачів та критиків. Твори письменника-дебютанта захоплювали своїм новаторством.

Деякий час критики ставили під сумнів авторство творів Дереша, через їхню напрочуд дивну серйозність. Проте автор своїми наступними роботами зміг довести, що він і справді має хист до своєї роботи. Список творів за його авторства поповнили романи: «Архе», «Поклоніння ящірці», «Намір» та «Трохи пітьми». Не дивлячись на різні сюжети, у книг є одна спільна риса – майже всі головні герої – це молоді за віком люди, що намагаються пізнати світ, який їх оточує. На сьогодні, «Культ» та «Архе» визнанні критиками кращими романами з-під пера письменника

Ідея творчості

Любка Дереша, по праву, можна назвати «локомотивом» в сучасній молодіжній літературі. Він не обтяжує себе виключно літературною мовою, та не цурається використовувати жаргонізми та сленгові слова. Їх використання виправдовується тим, що посил автора читач зрозуміє краще, якщо той буде говорити з ним на одній мові.   Любко Дереш - фото автора

Варто зазначити, що тематика творів автора не зупиняється лише на особистісному розвитку персонажів. В романі «Трохи пітьми» він розкриває тематику молодіжних фестивалів, де всебічно розглядає проблематику молодіжних субкультур та шкідливих звичок, що з ними пов’язані. Події роману розкриваються на фоні карпатської міфології.

Підсумовуючи, Любко Дереш, беззаперечно, важлива постать в модерній українській літературі. Він займається популяризацією читання серед молодого покоління, що важливо. Також, крім України, його твори популярні і за кордоном. Про це говорить той факт, що твори за його авторства перекладені на німецьку, польську, італійську, сербську та ще ряд інших мов.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Любка Дереша можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Любка Дереша онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Любомира Дереша, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Любомира Дереша допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Любомира Дереша розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Любомира Дереша українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Любомира Дереша в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Любомира Дереша

повірте, набагато легше збожеволіти, ніж зазирнути в очі дійсності.

Неможливих речей немає. Є недостатня кількість спроб.

Від спілкування з нею ніколи не було похмілля, як часто трапляється, коли водишся з іншими. Бути з нею – свято. Слухати її – чиста втіха. Вона – барвиста і бурхлива. Енергійна та екологічно чиста. Після неї з іншими було прісно і нецікаво, а вже певне – токсично.

Є ж на світі такі чудові люди, котрі влучають,не цілячись

Відгуки на письменника «Любко Дереш»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *