Книги Меггі О’Фаррелл

Біографія Меггі О’Фаррелл

Меггі О’Фаррелл, прозаїкиня з Північної Ірландії. Її перший відомий роман «Після того, як ти пішов» отримав нагороду Бетті Траск, а «Рука, яка вперше тримала мою» — нагороду Costa Novel Award у 2010 році. Відтоді вона двічі входила до короткого списку премії Costa Novel Award: за «Instructions for a Heatwave» у 2014 році та «This Must Be The Place» у 2017 році. Мемуари Меггі О’Фаррелл «I am, I am, I am: Seventeen Brushes with Death» очолили список бестселерів Sunday Times. Її роман «Гамнет» отримав Жіночу премію за художню літературу у 2020 році та премію за художню літературу на Національному гуртку книжкових критиків 2020 року.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Меггі О’Фаррелл, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Меггі О’Фаррелл допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Меггі О’Фаррелл розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Меггі О’Фаррелл українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Меггі О’Фаррелл в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Меггі О’Фаррелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *