Макс Портер

Макс Портер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Макса Портера

Біографія Макса Портера

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Макса Портера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Макса Портера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Макса Портера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Макса Портера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Макса Портера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Макса Портера

BIRD …I knew that by the time you sent your publisher your final draft of the Crow essay my work would be done.

MAN I would be done grieving?

BIRD No, not at all. You were done being hopeless. Grieving is something you're still doing, and something you don't need a crow for.

Відгуки на письменника «Макс Портер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *