Мандіп Рай

Мандіп Рай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Мандіп Рай

Біографія Мандіп Рай

Доктор Мандіп Рай — визнана спеціалістка та авторитет в галузі цінностей. Як репортерка BBC World Service та Reuters об’їздила понад 150 країн світу. Кар’єру починала в найбільшому банківському холдингу США JPMorgan, де опікувалася приватними клієнтами. Пізніше вона працювала в ООН, Європейській комісії та різних громадських організаціях. Згодом вона створила перший фонд венчурного капіталу в ОАЕ. Мандіп Рай вивчала філософію, політику й економіку. Вона здобула ступінь магістра в галузі розвитку в Лондонській школі економіки та ступінь MBA в Лондонській бізнес-школі. Мандіп рік навчалась в Гарвардській бізнес-школі та MIT. Вона має ступінь PhD зі світових цінностей.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Мандіп Рай, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Мандіп Рай допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Мандіп Рай розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Мандіп Рай українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Мандіп Рай в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Мандіп Рай»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *