Марцін Пшевозняк

Марцін Пшевозняк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Марціна Пшевозняка

Біографія Марціна Пшевозняка

Марцін Пшевозняк — педагог та психолог з великим досвідом, який намагається передати знання дітям через гру.

Марцін Пшевозняк – педагог, який у своїх публікаціях торкається різноманітних тем, що стосуються багатьох сфер життя. Він береться за складні теми, намагаючись донести їх до дітей весело та зрозуміло. Дебютував як письменник у тижневику «Pentliczek». Його тексти зустріли схвальний відгук, тому він почав писати навчальні підручники для дітей, де через гру показував їм дорослий світ і закони, які в ньому панують.

Спочатку його публікації були адресовані радше молоді, але з часом він перейшов до дитячої тематики. У його кар’єрі найбільшу популярність йому принесла серія книжок про дослідників, у якій він весело та доброзичливо знайомить юних читачів з такими постатями, як Микола Коперник та Говард Картер.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Марціна Пшевозняка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Марціна Пшевозняка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Марціна Пшевозняка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Марціна Пшевозняка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Марціна Пшевозняка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Марцін Пшевозняк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *