Мерікі Олберг

Мерікі Олберг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Мерікі Олберг

Біографія Мерікі Олберг

Мерікі Олберг — наукова дослідниця з Німеччини, старша наукова співробітниця Азійської Програми, очільниця Стокгольмського Китайського Форуму, працює у берлінському офісі Німецького Фонду Маршалла. Співавторка знакової доповіді «Авторитарний прогрес: відповідь на зростаючий політичний вплив Китаю в Європі». Її статті про глобальні наслідки зростання Китаю. публікувалися в The New York Times, The Neue Zrcher Zeitung та багатьох інших європейських медіа.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Мерікі Олберг, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Мерікі Олберг допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Мерікі Олберг розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Мерікі Олберг українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Мерікі Олберг в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Мерікі Олберг»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *