Марк Лівін

Марк Лівін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Марка Лівіна

Біографія Марка Лівіна

Марк Лівін – модерний український автор. Він веде активне життя в соціальних мережах, та є організатором різних акцій, як до прикладу, він разом з Катериною Бабкіною є авторами челенджу #bookchallengeua, який мав на меті поширення книг в Україні. Цей захід відкрив широкому колу ім’я Лівіна. Основною тематикою в творчості є соціум, а також різного роду історії, що пов’язані з ним. Крім письменництва автор займається журналістикою, копірайтингом та інтернет-комунікацією. Написані ним твори вже популярні за кордоном та перекладені польською, німецькою, англійською та іншими мовами.   Марк Лівін - біографія і фото

Біографія

Перша сторінка життєпису письменника розпочинається 14 січня 1988 року, коли він народився в Івано-Франківську. Варто згадати, що при народжені його назвали Валерієм, а прізвищем у нього було Катерушин. Тобто, Марк Лівін – псевдонім, а не справжнє ім’я. Навчання молодий Валерій розпочав в Надвірнянській ЗОШ № 2, але він ще встиг деякий час провчитись в Івано-Франківських ЗОШ № 15 та № 19. Після того, як він повністю закінчив школу, вступив до університету ВМУРоЛ, де здобував освіту за фахом філолога та експерта з масових комунікацій. Нині автор неодружений та живе в Києві.   Марк Лівін - фото автора

Професійна кар’єра

Свої перші кроки на шляху творчості Лівін зробив ще в 19 років, коли вперше почав писати прозу. Після закінчення університету починає працювати в цілій низці видавництв, зокрема в Івано-Франківських та всеукраїнських газетах, наприклад, «Новини і сенсації». До списку професійних занять автора в 2013 році додався маркетинг та копірайтинг.

Найбільшого успіху письменник досяг після 2015 року, коли почав працювати спочатку на громадському телебаченні в якості директора з маркетингу, а вже в 2017 році він отримує посаду заступника головного редактора видання The Village Україна, яке є одним з кращих видань свого роду.

Літературні здобутки

Перші публікації творів Лівіна були ще в його юності, коли його твори потрапили до таких журналів, як «Галичина», «Вечірній Івано-Франківськ» та «Вечірній Івано-Франківськ-плюс». Дебютний романом, який розпочав хронологію серйозної творчості, називався «Життя та інша хімія». Після цієї книги він починає майже щорічно видавати по книзі. За свої літературні таланти він був нагороджений премією «Смолоскип» в 2012 році, а вже в 2018 отримав нагороду «Коронація слова».   Марк Лівін - книги письменника

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Марка Лівіна можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Марка Лівіна українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Марка Лівіна, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Марка Лівіна допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Марка Лівіна розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Марка Лівіна українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Марка Лівіна в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Марк Лівін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *