Маркус Зусак

Маркус Зусак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Маркуса Зусака

Біографія Маркуса Зусака

Маркус Зусак – представник досить малочисельної, проте талановитої австралійської літературної школи. Ця школа відрізняється особливим поєднанням британського стилю та австралійської самобутності. І хоча письменник не написав надто багато книг, він вже прославився на весь світ завдяки своєму роману «Крадійка книжок». Ще однією відмінністю автора є той факт, що він досить молодий дебютант на літературній сцені. Це виражається не тільки в віці самого автора, а й тематиці його творів. Мова йде про тематику Голокосту в часи Другої Світової війни.   Маркус Зусак - біографія і фото

Біографія

Життєпис письменника розпочався 23 червня 1975 року в Сіднеї, другому за величиною місті в Австралії. Батьками для Марсука стала сім’я емігрантів, а він сам був наймолодшою дитиною. Загалом сім’я Зусаків мала чотирьох дітей. Батько за професією був муляром, а мати займалась вихованням дітей. Першу освіту Зусак почав отримувати в Старшій школі Енгадіна. Після неї він вступив до Сіднейського університету, де почав здобувати вищу освіту. Повністю закінчивши навчання, він був в творчих пошуках, та особливо не усвідомлював чим надалі хоче займатись.

Деякий час він працював в школі, де викладав англійську мову. Зважаючи на минуле своєї сім’ї, яка була емігрантами, письменник з дитинства досить багато чув про нацизм та Голокост, як явище. Багато спогадів про часи війни він почув від своєї матері, яка на власні очі бачили бомбардування Мюнхена, а також гоніння євреїв. Саме ці історії сильно вплинули на молодого хлопця, який вирішив зайнятись письменництвом. До речі, не останню роль в цьому відіграли Ернест Хемінгуей з його твором «Старий і море», а також Пітер Хеджес з романом «Що турбує Гілберта Грейпа».  Маркус Зусак - фото автора

Творчість

Перший твір Зусак почав писати ще в віці шістнадцяти років, проте «The Underdog», як він його назвав, буде виданий лише через сім років. Нині сам письменник вважає, що початком хронології його творчості став 1999 рік, коли був опублікований його дебютний твір. Майже одразу після виходу книги він стає самим популярним австралійським письменником серед своїх колег. Як було сказано вище, письменник був захоплений темою гоніння євреїв в часи нацистської Німеччини. І його книги в переважній більшості були присвячені саме цій тематиці.

Персонажі книг Зусака досить схожі на його родичів, які тікали від війни. Вони, часто, бідні люди, які долають значні труднощі, як зовнішні, так і внутрішні. В своїй творчості він постійно опирається на історію своїх батьків – вона для нього муза та творчий орієнтир, як він сам про це писав.

Нагороди та екранізації

За свої творчі здобутки письменник неодноразово був нагороджений різного роду преміями та нагородами. Він є лауреатом таких премій, як National Jewish Book Awards в 2006, Michael L. Printz Award в 2007, Margaret Edwards Award в 2014 роках, хоча це не повний список. Варто відзначити, що за мотивами кращої книги письменника «Крадійка книжок» був знятий однойменний фільм в 2014 році режисером Брайаном Персивалем.  Маркус Зусак - книги письменника

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що як письменник Маркус Зусак є феноменом австралійської літератури. Начебто, навіщо йому писати про Голокост? Проте цікава і водночас трагічна історія його сім’ї ставить все на свої місця, що робить його одним із самих захоплюючих австралійських літераторів.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Маркуса Зусака можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Маркуса Зусака українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Маркуса Зусака, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Маркуса Зусака допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Маркуса Зусака розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Маркуса Зусака українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Маркуса Зусака в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Маркуса Зусака

Хуже мальчишки, который тебя ненавидит, только одно – мальчишка, который тебя любит.

Снежок в лицо – бесспорно идеальное начало верной дружбы.

По моему, людям нравится немного полюбоваться разрушением. Песочные замки, карточные домики – с этого и начинают. Великое умение человека – его способность к росту.

Один из них был книжным вором.

Другой воровал небо.

Відгуки на письменника «Маркус Зусак»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *