Марта Кошулінська

Марта Кошулінська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Марти Кошулінської

Біографія Марти Кошулінської

Марта Кошулінська — художниця, ілюстраторка дитячої літератури. Народилася у Львові. З дитинства захоплювалась малюванням і вже тоді зрозуміла, що це стане професією. Навчалася у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. Захистивши диплом молодшого спеціаліста на факультеті художньої кераміки, вступила у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «дизайн» та здобула ступінь бакалавра. Проілюструвала книги Івана Андрусяка “Чупакабра та інші зайчики” (в-во “Фонтан казок”), Олега Чаклуна “Справжнє диво”(в-во “Фонтан казок”), Галини Манів “Квартирія” (в-во “Фонтан казок”), Наталії Трохим “Де ви, кохані леви?” (“Видавництво Старого Лева”).


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Марти Кошулінської, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Марти Кошулінської допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Марти Кошулінської розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Марти Кошулінської українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Марти Кошулінської в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Марта Кошулінська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *