Мохамед Мбуґар Сарр

Мохамед Мбуґар Сарр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Мохамеда Мбуґара Сарра

Біографія Мохамеда Мбуґара Сарра

Мохамед Мбугар Сарр — французький письменник сенегальського походження, лауреат Гонкурівської премії 2021 року.

Автор романів, присвячених насущним соціальним проблемам: джихадизму (Terre ceinte — «Земля підперезана», 2015 рік), мігрантів (Silence du chœur — «Тиша на хорах», 2017 рік), гомосексуальності (De purs hom, 2018 рік).

3 листопада 2021 року новий роман Сарра La plus secrète mémoire des hommes («Найпотаємніший спогад людей») відзначений Гонкурівською премією. Книга присвячена проблемі вибору: між письменством та повсякденним життям, між Африкою та Заходом. Критики назвали роман піснею любові до літератури та її позачасової сили.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Мохамеда Мбуґара Сарра, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Мохамеда Мбуґара Сарра допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Мохамеда Мбуґара Сарра розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Мохамеда Мбуґара Сарра українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Мохамеда Мбуґара Сарра в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Мохамед Мбуґар Сарр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *