Михайло Лабковський

Михайло Лабковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Михайла Лабковського

Біографія Михайла Лабковського

Михайло Лабковський – відомий російський психолог. На сьогодні він один з провідних фахівців в своїй області, а також за версією ЗМІ є одним з найвідоміших психологів Росії за кордоном. Окрім лікарської діяльності він веде досить активне публічне життя. Лабковського можна часто побачити на телеекранах та на радіостанціях. Його книга «Хочу и буду. Принять себя, полюбить жизнь и стать счастливым» стала бестселером, кращою книгою в жанрі медичної літератури, та разом з тим прославила ім’я автора.  Михайло Лабковський - біографія і фото

Молоді роки

Психолог народився 17 червня 1961 року в Москві. Його дідусем був Альфред Захарович Менфред – відомий історик, що вивчав Велику французьку революцію. Головним спогадом з дитинства для Михайла є те, що він страждав синдромом дефіциту уваги та гіперактивністю. Ця хвороба значно вплинула на нього. Закінчивши школу, вирішує вступати до Московського педагогічного інституту імені В. І. Леніна. Як він сам писав, це рішення було виправдане тим, що він хотів шляхом вивчення психології вирішити і власні проблеми. До речі, вищу освіту він здобував на факультеті психології та педагогіки.

Цікаво, що перед вступом до вищезгаданого вишу, він навчався в Московському державному інституті культури та МДПІ, проте повністю він їх не закінчив, бо був виключений. Але він має закінчену вищу освіту в сфері сімейного права, чим користується в своїй професійній кар’єрі.

Робота психологом

Як лікар, Лабковський має практику довжиною в тридцять років, як він сам писав на своїй сторінці. Після вступу до вишу, він не тільки вирішив свої внутрішні проблеми, а й зрозумів, що цим можна заробити на життя. В списку місць його роботи була навіть школа 1543 в Москві, яка вважається однією з кращих. Там він займав посаду шкільного психолога та вчителя. Деякий час мав посаду в державній Московській сімейній консультації, проте це було не довго, і лікар за запрошенням поїхав за кордон.

Цікавим епізодом в хронології його лікарської практики був період, коли він жив та працював в Ізраїлі. Там він також отримав ступінь доктора з психіатрії. Також саме там він познайомився з поняттям сімейного психолога, який називається Family Mediation Service. Крім цього він займався реабілітацією неповнолітніх в колоніях.   Михайло Лабковський - фото автора

Публічне життя

Останні двадцять років Лабковський успішно поєднує свою професійну зайнятість з публічними виступами, участю в конференціях та появою на в телерадіоефірі. Він вісім років мав власну передачу «Дорослим про дорослих» на одній з найбільших російських радіостанціях «Эхо Москвы». Нині ця програма також існує, проте вже на станції «Серебряный дождь». Окрім цього список місць, де з’являється психолог, поповнює телеканал «Культура».

Головною тематикою виступів та статей автора є любов до самого себе, стосунки батьків та дітей, залежності і самооцінка. Не дивлячись на інтимність таких тем, він без зайвих сумнівів несе в суспільство думки про те, як потрібно рефлексувати на власні емоції та почуття, щоб залишатись щасливим. Він навіть сформулював шість правил, за якими живе сам, та рекомендує своїм пацієнтам, глядачам та слухачам. Їхня суть зводиться до того, що потрібно любити себе, займатись тим, чим хочеш, та не робити того, чого не хочеш.  Михайло Лабковський  - книга письменника

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Михайла Лабковського можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Михайла Лабковського українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.

Відгуки на письменника «Михайло Лабковський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *