Мішель Обама

Мішель Обама

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Мішель Обама

Біографія Мішель Обама

Мішель Обама – багатьма вважається головною жінкою в інформаційному просторі Сполучених Штатів в ХХІ столітті. На відміну від багатьох Перших леді, вона не перебувала в тіні свого чоловіка Барака Обами, а стала його правою рукою в політичних виборчих кампаніях. Окрім цього вона професійний юрист і за версією журналу Форбс стала юристом 2010 року. Крім цього вона відома як авторка численного списку книг. Підтримуючи статус чоловіка, вона деяких час навіть вважалась іконою моди у американських дизайнерів.   Мішель Обама - біографія і фото

Біографія

Народилась Мішель Лавон Робінсон 17 січня 1964 року. Малою батьківщиною для неї став Чикаго в штаті Іллінойс. Батьком був Фрейзер Робінсон, який займав важливе місце в міській адміністрації й був політиком від демократичної партії. Мама Маріан Шилдс Робінсон була секретаркою, а після народження доньки займалась її догляданням. Рід Робінсонів має довгу історію, яка своїм корінням сягає аж Американської громадянської війни.

Мішель Обама з сім'єю

Після навчання в початковій та середній школі юна Мішель захотіла наслідувати свого батька, для чого вступила до Прістонського університету. Там вона здобула освіту в сфері соціології, та досліджувала питання расової сегрегації в американському суспільстві. Ступінь бакалавра вона отримала в 1985 році. Взагалі питання расової дискримінації та проблеми темношкірих в суспільному житті Мішель є одним з найважливіших. Про це свідчать як її численні інтерв’ю, так і її думки в книжках.

Громадська та наукова діяльність

Ще з університету Робінсон була активісткою. І після закінчення вишу вона продовжила цим займатись в Центрі Третього світу – ця організація займається проблемами студентів з національних меншин. Паралельно з тим вона проводила соціологічні опитування серед темношкірих студентів стосовно якості освіти. Дані з опитувань вона використовувала для своєї наукової роботи.

Згодом Мішель Робінсон повністю закінчила роботу над докторською дисертацією, та отримала ступінь доктора юридичних наук. Зробила вона це в одному з кращих університетів світу – Гарварді. Її другом та наставником став Чарльз Олгтрі, який допомагав їй в її науковій роботі. Працюючи в Гарварді, вона була активним учасником мітингів, які мали на меті прийом на роботу до університету професорів з груп меншин.

Після університету вона починає працювати в бюро юридичної допомоги, яке було частиною Гарварду. Там вона займалась справами, що стосувались забезпеченням житлом бідних сімей. Саме там вона познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком – Бараком Обамою. Після знайомства вони одружились. На сьогодні у подружжя є двоє дочок.

Політична кар’єра

Спочатку політичної кар’єри чоловіка Мішель остерігалась публічності, яка неодмінно пов’язана з політикою. Проте вона підтримала Барака в його починаннях, і проводила активну агітацію на його користь. В хронології політичного життя сім’ї важливе місце посіли 2007-2008 роки, коли подружжя разом приклало чимало зусиль для того, щоб досягти перемоги на президентських виборах. І понині Мішель Обама підтримує свого чоловіка, навіть після відходу його від політики.   Мішель Обама на презентації книги

Підбиваючи підсумки, Мішель Обама – одна з самих відомих американок в світі. Її наукова кар’єра доводить, що колір шкіри немає ніякого значення на шляху до успіху. А в політичному житті Америки вона стала правою рукою свого чоловіка, та по сьогоднішній день вона займається справами в сфері боротьби з пригніченням меншин.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Мішель Обами можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Мішель Обами українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Мішель Обама , та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Мішель Обама допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Мішель Обама розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Мішель Обама українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Мішель Обама в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Мішель Обама»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *