Митрополит Георгій Ходр

Митрополит Георгій Ходр

  • Дата народження: 06.07.1923
  • Жанр: 🙏 Релігія
  • Країна: Ліван
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Митрополита Георгія Ходра

Біографія Митрополита Георгія Ходра

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Митрополита Георгія Ходра, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Митрополита Георгія Ходра допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Митрополита Георгія Ходра розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Митрополита Георгія Ходра українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Митрополита Георгія Ходра в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Митрополит Георгій Ходр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *