Ніна Рестієрі

Ніна Рестієрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ніни Рестієрі

Біографія Ніни Рестієрі

Ніна Рестієрі — засновниця і президентка momAgenda.

Вона започаткувала momAgenda, коли її чотирьом дітям було сім, п’ять, три та один рік, з метою створення продуції, яка допоможе полегшити життя мам (і її власне життя). Колекції momAgenda продаються в провідних національних роздрібних магазинах і регіональних бутіках по всій території США.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ніни Рестієрі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ніни Рестієрі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ніни Рестієрі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ніни Рестієрі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ніни Рестієрі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ніна Рестієрі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *