Книги Олександра Балабка

Біографія Олександра Балабка

Олекса́ндр Васи́льович Бала́бко — український публіцист, прозаїк, поет-пісняр, журналіст. Член Національної спілки журналістів України з 1982 року, Національної спілки письменників України з 2006 року, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2019 року.

Лауреат низки премій:

  • Всеукраїнська премія НСЖУ «Золоте перо» (1986);
  • Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності (2006);
  • Премія Київської організації НСЖУ «Незалежність» (2010);
  • Чернігівська обласна літературно-мистецька премія ім. Михайла Коцюбинського (2015);
  • Мистецька премія «Київ» ім. Анатолія Москаленка (2018).

Лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2011». Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України (2005), Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2006) та медаллю «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України (2010).

Перемога в номінації «Життя славетних» Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга України» 2014 року за книжку «Рай і Пекло Коцюбинського».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Олександра Балабка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Олександра Балабка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Олександра Балабка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Олександра Балабка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Олександра Балабка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Олександр Балабко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *