Книги Олени Тараріної

Біографія Олени Тараріної

Олена Володимирівна Тараріна — сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, TV-експерт. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук. Автор книг, метафоричних карт, трансформаційних ігор. Голова правління Міжнародної федерації арт-терапії та самореалізації особистості.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Олени Тараріної, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Олени Тараріної допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Олени Тараріної розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Олени Тараріної українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Олени Тараріної в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Олена Тараріна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *