Ольга Карі

Ольга Карі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ольги Карі

Біографія Ольги Карі

Ольга Карі — українська письменниця, журналістка, колумністка. Народилася в м. Чернігові. Працювала ведучою та журналісткою на українських теле- і радіоканалах («Громадське Радіо», «Радіо Свобода», «Сніданок з 1+1»).

Роботи авторки відзначені спеціальними нагородами конкурсу художнього репортажу України «Самовидець»: «По той бік свята» та «Хрестик».

Перша книга, збірка художніх репортажів про Вірменію під назвою «Рибка дядечка Завена» вийшла у українському видавництві «Темпора» у 2019 році і увійшла у довгий список премії «ЛітАкцент року» та короткий список «BBC. Книжка року 2020».

Друга книга «Компот із патисонів» вийшла у видавництві Комора. Книга увійшла в короткий список «BBC. Книжка року 2021».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ольги Карі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ольги Карі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ольги Карі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ольги Карі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ольги Карі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ольга Карі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *