Книги Ольги Корнюшиної

Біографія Ольги Корнюшиної

Ольга Корнюшина, Ph.D., біохімік, навчалася та захистила дисертацію в University of Utah, США. Практикує буддизм і, зокрема, текст «Тридцять сім практик бодгісатв», який містить основні постулати буддійського вчення, протягом п’ятнадцяти років.

Крім практики буддизму та досвіду наукової роботи Ольга пройшла насичений та різноманітний професійний шлях – від хімічної лабораторії, написання дисертації, проєктної роботи та дослідницької діяльності у виробничій компанії до роботи у відділі HR та коучингу. Вивчати «Тридцять сім практик бодгісатв» і розповідати про цей текст широкому загалу Ользі порадив її вчитель та наставник тибетського буддизму Ґарчен Рінпоче. Сам Рінпоче читає лекції про цей текст по всьому світу й особливо радить його тим людям, які переживають лихі часи, страждання та втрати.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ольги Корнюшиної, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ольги Корнюшиної допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ольги Корнюшиної розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ольги Корнюшиної українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ольги Корнюшиної в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Ольга Корнюшина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *