Отеґа Увеґба

Отеґа Увеґба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Отеґи Увеґби

Біографія Отеґи Увеґби

Отега Увагба – письменниця, авторка бестселерів та журналістка, статті якої публікуються у the Guardian, Vogue, The Gentlewoman, The Cut, Dazed, i-D, the Sunday Times та the New Statesman. У 2018 році Отеґа Увеґба увійшла в список Forbes «30 до 30 Європа», а у 2021 the Sunday Times відзначили її як одну із семи молодих письменників, які «змінюють літературний світ».

Отеґа Увеґба закінчила Оксфорд за спеціальністю «Політика, філософія та економіка», виросла та проживає Лондоні. Вона досвідчений спікер та модератор заходів для ITV, Оксфордського університету, Facebook, the Tate Modern. Регулярно виступає на BBC Radio 4 та Sky News. Отеґа веде подкаст «In Good Company», який спершу створила для NTS Radio, а тепер продюсує самостійно. Подкаст отримав похвалу від the Sunday Times, the Guardian, Grazia та Stylist. Упродовж 2016–2020 років керувала спільнотою для творчих жінок «Women Who», яку створила з метою допомогти жінкам мислити, працювати та жити краще.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Отеґи Увеґби, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Отеґи Увеґби допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Отеґи Увеґби розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Отеґи Увеґби українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Отеґи Увеґби в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Отеґа Увеґба»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *