Патрік Сенекаль

Патрік Сенекаль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Патріка Сенекаля

Біографія Патріка Сенекаля

Патрік Сенекаль народився в Драмонвілі в 1967 році.

Отримавши ступінь бакалавра з французької мови та літератури в Монреальському університеті, він кілька років викладав літературу й кіно в коледжі Драмонвіля. В 1994 році він опублікував перший роман жахів «5150 рю дез Орм». Третій роман «На порозі» — фантастичний трилер, опублікований в 1998 році, критики схвалили одноголосно. «Алісс» (2000) — надзвичайно оригінальна інтерпретація шедевра Льюїса Керрола, — Les Sept Jours du talion (2002), Oniria (2004), Le Vide (2007) та Hell.com (2009) завоювали серця читачів одразу після їхнього виходу. «На порозі» та «5150 рю дез Орм» екранізував Ерік Тесьє (2003 та 2009), а Подз став режисером «Семи днів таліону» (2010).


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Патріка Сенекаля, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Патріка Сенекаля допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Патріка Сенекаля розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Патріка Сенекаля українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Патріка Сенекаля в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Патрік Сенекаль»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *