Пол Клейнман

Пол Клейнман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Пола Клейнмана

Біографія Пола Клейнмана

Пол Клейнман – блогер, автор популярних книг з філософії, психології та саморозвитку, популяризатор науки.

Пол Клейнман ріс у місті Уайт-Плейнс, Нью-Йорк. Ще в школі Пол відрізнявся від інших однокласників своїм аналітичним та критичним мисленням. Під час навчання у школі він неодноразово брав участь у різних наукових та творчих конкурсах і завжди займав призові місця. Після школи він продовжує навчання у Вісконсенському університеті, де вивчає спеціальності: «Мистецтво» та «Мистецтво комунікації: радіо, телебачення та кіноіндустрія». Після закінчення університету він продовжує навчання у школі кіно та телебачення (FAMU) при Празькій академії музичних мистецтв – однієї з найвідоміших та найстаріших кіношкіл у світі, яка була заснована у Празі ще у 1947 році. У 2009 році він завершує навчання та влаштовується працювати на MTV, але згодом він звільняється та змінює ще кілька місць роботи, серед них робота на таких телеканалах, як National Geographic Channel, A&E Television, Adams Media, Viacom.

Через деякий час він звільняється з роботи і починає вести відеоблог, у якому займається популяризацією науки та розповідає про цікаві психологічні лайфхаки, а паралельно на фріланс-основі він пише сценарії для скетч-шоу та комедійних серіалів.

У вільний час Пол Клейнман вивчає біологію та астрономію і навіть пробує себе як дресирувальник кобр.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Пола Клейнмана, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Пола Клейнмана допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Пола Клейнмана розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Пола Клейнмана українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Пола Клейнмана в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Пол Клейнман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *