Пауло Коельйо

Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Пауло Коельйо

Біографія Пауло Коельйо

Пауло Коельйо – представник бразильської школи літераторів. Твори цього письменника користуються популярністю не тільки на його батьківщині, а й за кордоном. В своїх книгах він не цурається філософських тем, через які спілкується з читачем. Простими словами він передає складні речі, що говорить про талант письменника. Як автор сам писав про свої книги, він ніколи не думає глибоко наперед, про що він буде писати. Для нього його книги – це літопис життя, де він розповідає про власну історію життя.

 Пауло Коельйо - біографія і фото

Активна соціальна діяльність видатного автора Пауло Коельйо

Батьківщиною для майбутнього творця стає Бразилія, а рідним містом стало Ріо-де-Жанейро. Маючи пристрасть до літератури з малечку, Коельйо не міг його продемонструвати світові через повністю заборонену творчість в Бразилії в той час. Будь-який митець прирівнювався владою до комуніста, наркомана чи ледаря. Намагаючись допомогти синові вберегтися від диктатури, батьки приймають неординарне рішення – віддати його в психіатричну лікарню.

Після цього Пауло стає хіпі. В цей відрізок життя він починає захоплюватися найрізноманітнішими ідеями та поглядами – від комунізму та праць Леніна до ідей духовного просвітлення в індійській культурі. Хронологію своєї діяльності в ролі письменника він починає тоді, коли засновує підпільний журнал «2001», де піднімаються різноманітні проблеми культури в Бразилії та світі.

Соціальна діяльність Пауло Коельйо

Проте славу автору приносить не журнал, а пісні, які він писав на анархічну тематику. Озвучені гуртом Raul Seixas, вони стають настільки популярними, що Коельйо в один момент стає знаменитістю. Проте, крива стежка долі підводить його і він через свою антиурядову діяльність попадає до в’язниці.

Подорожі, що наложили свій слід на творчість Пауло Коельйо

Пауло Коельйо в подорожі

Недовго пропрацювавши в одному літературному видавництві, він був звільнений навіть без пояснення причини. Після цього Коельйо вирішує подорожувати. В Амстердамі він зустрічається з представниками ордену католиків. Там він вирішив повністю пройти ритуал шляху, який передбачав подолання шляху, довжиною в 80 кілометрів. Емоції та спомини від цієї подорожі були покладені в основу першої книги – «Паломництво», яка побачила світ в 1987 році.

Літературна слава

Але визнаним в всьому світі автором Коельйо стає завдяки книзі «Алхімік», яка стає однією з кращих свого часу. Її тираж був настільки великим, що вона навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса, а в Бразилії і донині залишається найуспішніше проданою книгою. Ця книга не тільки стала бестселером, а й очолила рейтинги кращих в багатьох країнах світу. Важко перерахувати той список книг, які стали бестселерами, адже у письменника їх напрочуд багато. До речі, чимало книг Коельйо були екранізовані, як, наприклад, «Вероніка вирішила померти», «Пілігрим» та «Алхімік».

Пауло Коельйо на презентації книжки

Коельйо, не відмовляючи собі, продовжував писати та подорожувати. З цікавих фактів можна згадати те, що він був першим немусульманським автором, який відвідав Іран. В цій країні він став першим і в тому, хто був настільки тепло і щиро прийнятий з числа західних письменників. В своїх подорожах Пауло відвідав Україну в 2004 році. Він залишив чимало позитивних відгуків про цю подорож, відвідавши Київ і Львів, де презентував переклад своєї книги українською мовою.

Підбиваючи підсумки, Пауло Коельйо став феноменом як для бразильської, так і для світової літератури. Пройшовши крізь заборони та життєві негаразди, він добився всесвітнього визнання свого таланту письменника. Скачати всі книги Пауло Коельйо безкоштовно можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читати онлайн книги Пауло Коельйо або слухати в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг можна без реєстрації.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Пауло Коельйо, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Пауло Коельйо допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Пауло Коельйо розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Пауло Коельйо українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Пауло Коельйо в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Пауло Коельйо

Хочешь познать что-нибудь – погрузись в это с головой.

Дойдя до конца, люди смеются над страхами, мучившими их в начале.

"-Как же я узнаю родственную душу? – Только идя на риск, – сказала она. – Рискуя потерпеть неудачу, разочароваться, утратить иллюзии, но никогда не прекращая поисков Любви. И чем упорнее ты будешь ее искать, тем скорее обретешь."

"Надо уметь рисковать. Надо уметь одолевать страх поражения"

Відгуки на письменника «Пауло Коельйо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *