Книги Павла Дерев'янка

Серії книг Павла Дерев'янка

Літопис Сірого Ордену Павло Дерев'янко
3 книги Перейти
1256
3 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 5

Біографія Павла Дерев'янка

Павло Дерев’янко — перспективний український письменник, за фахом перекладач з арабської мови.

Про автора дуже коротко: абсолютно раціональна людина. Не вірить в містику, не має характерників в роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears, тож toss a coin to your Derevianko. Не любить публічність та вести інстаграм. Любить презентації, коли все зарання домовлено, ігри, мотоподорожі, смачну їжу, фанатські відгуки.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Павла Дерев'янка, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Павла Дерев'янка допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Павла Дерев'янка розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Павла Дерев'янка українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Павла Дерев'янка в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Павло Дерев’янко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *