Павло Штепа

Павло Штепа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Павла Штепи

Біографія Павла Штепи

Павло́ Ште́па — український історик та публіцист, громадський діяч в еміграції.

Брав участь у визвольній війні 1917—1920 рр., згодом перебував в еміграції в Чехословаччині; закінчив навчання в Українській Господарській Академії в Подєбрадах й емігрував до Канади в 1927 році. Пройшовши бойову школу у підпільних революційно-націоналістичних Українській військовій організації (УВО) та Організації Українських Націоналістів (ОУН) у міжвоєнну добу, Павло Штепа створив свою оригінальну етнологічну і культурологічну концепцію в післявоєнний час.

Переїхавши 1927 року до Канади він співпрацював із газетою «Новий шлях».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Павла Штепи, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Павла Штепи допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Павла Штепи розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Павла Штепи українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Павла Штепи в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Павло Штепа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *