Пер Улов Енквіст

Пер Улов Енквіст

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Пера Улова Енквіста

Біографія Пера Улова Енквіста

Пер У́лов Е́нквіст — шведський письменник, драматург, сценарист, критик і журналіст. Лауреат 23 премій, почесний доктор університетів Осло і Упсали.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Пера Улова Енквіста, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Пера Улова Енквіста допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Пера Улова Енквіста розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Пера Улова Енквіста українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Пера Улова Енквіста в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Пер Улов Енквіст»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *