Петер Енґлунд

Петер Енґлунд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Петера Енґлунда

Біографія Петера Енґлунда

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Петера Енґлунда, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Петера Енґлунда допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Петера Енґлунда розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Петера Енґлунда українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Петера Енґлунда в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Петера Енґлунда

Ни одна система безопасности не устоит против тупости собственных сотрудников.

как считала лисбет саландер, в реальном мире не много найдётся страшилищ, с которыми нельзя управиться при помощи увеститого молотка.

Лисбет Саландер – это женщина, ненавидящая мужчин, которые ненавидят женщин.

«Отвечать на вопросы полицейских всегда неприятно, даже когда ты ни в чем не виноват.»Отрывок из книги: Larsson, Stieg. «Стиг Ларссон «Девушка, которая играла с огнем».»

Відгуки на письменника «Петер Енґлунд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *