Пітер С. Біґл

Пітер С. Біґл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Пітера С. Біґла

Біографія Пітера С. Біґла

Пітер Соєр Біґл — американський прозаїк і сценарист. Його найвідомішим твором є «Останній єдиноріг», фентезійний роман, який він написав у віці двадцяти років, і який у 1987 році передплатники Locus визнали п’ятим номером списку «Найкращий фантастичний роман усіх часів». За останні двадцять п’ять років він отримав кілька літературних нагород, у тому числі Всесвітню премію фентезі в 2011 році. У 2018 році SFWA назвав його Великим Майстром Меморіалу Деймона Найта.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Пітера С. Біґла, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Пітера С. Біґла допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Пітера С. Біґла розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Пітера С. Біґла українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Пітера С. Біґла в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Пітер С. Біґл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *