Петро Немировський

Петро Немировський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Петра Немировського

Біографія Петра Немировського

Петро Немировський – киянин, випускник факультету журналістики Київського університету.

З 1995 року мешкає у США. В Америці спочатку займався журналістикою. Потім здобув другу освіту, опанувавши спеціальність нарколога/психотерапевта, і з того часу працює в наркологічних лікарнях Нью-Йорка.

Але літературу Петро не залишав ніколи. Своє перше оповідання він написав у 1999 році. З того часу, за визнанням самого автора, почалося його справжнє життя.

Для письменника Немировського немає «розпаду зв’язку часів», немає прірви між поколіннями, світовідчуття сучасної сорокарічної людини не суперечить і навіть прямо випливає зі світовідчуття попередніх поколінь. І те, що колись трапилося з дідом головного героя або його батьком, зовсім не кануло в Лету, не померло, – все це відбувається зараз, паралельно з життям, що тече навколо нас і усередині нас.

Практично в усіх творах Немирівського події відбуваються в Нью-Йорку. Але Нью-Йорк виступає не просто географічним місцем, а одним з головних героїв. Читаючи твори Немирівського, бачиш перед собою ніби вертикальний зріз сучасного Міста великого яблука – міста складного, конфліктного, що вимагає багато сил та праці для виживання і – водночас – доброзичливого, відкритого, цікавого.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Петра Немировського, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Петра Немировського допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Петра Немировського розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Петра Немировського українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Петра Немировського в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Петро Немировський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *