Книги П'єрдоменіко Баккаларіо

Серії книг П'єрдоменіко Баккаларіо

Улісс Мур П'єрдоменіко Баккаларіо
3 книги Перейти
323
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

Біографія П'єрдоменіко Баккаларіо

П’єрдоменіко Баккаларіо – італійський автор дитячої та юнацької фантастики, найбільш відомий своєю серією «Улісс Мур», яка була продана тиражем понад 10 мільйонів копій у всьому світі.

Він є засновником компанії Book on a Tree, в якій працює близько 15 співробітників та випускає 60 книг на рік.

2019 року П’єрдоменіко Баккаларіо був номінований на премію Premio Strega за авторські твори для дітей.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори П'єрдоменіко Баккаларіо, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість П'єрдоменіко Баккаларіо допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про П'єрдоменіко Баккаларіо розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника П'єрдоменіко Баккаларіо українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги П'єрдоменіко Баккаларіо в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «П’єрдоменіко Баккаларіо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *