Пьотр Ібрагім Кальвас

Пьотр Ібрагім Кальвас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Пьотра Ібрагіма Кальваса

Біографія Пьотра Ібрагіма Кальваса

Пьотр Ібрагім Кальвас — польський репортер, прозаїк, сценарист. Народився 1963 року у Варшаві. У 37 років прийняв іслам, невдовзі переїхав у Єгипет. Після виходу критичної книжки «Єгипет: харам, халяль» живе із сім’єю на Мальті.

Автор восьми книжок, серед яких «Салам» про досвід навернення на іслам, «Час» про життя в Еритреї, «Дім» про переселення в Александрію. Двічі номінований на польську літературну премію Nike. Публікується у виданнях Gazeta Wyborcza, Polityka, Voyage та інших.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Пьотра Ібрагіма Кальваса, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Пьотра Ібрагіма Кальваса допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Пьотра Ібрагіма Кальваса розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Пьотра Ібрагіма Кальваса українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Пьотра Ібрагіма Кальваса в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Пьотр Ібрагім Кальвас»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *